Login

CIK-INVEST - zakládání a dokončování staveb

CIK-INVEST - zakládání a dokončování staveb

Naše firma se zabývá nejvíce výkopovými pracemi,výstavbou kanalizací a komunikací, přípravou spodní stavební částí pod ocelové haly a stavbou rodinných domů.

Řešením různorodých problémů v oblasti bytové a komerční výstavby získala společnost CIK-INVEST bohaté odborné zkušenosti. Díky těmto zkušenostem a množství realizovaných zakázek můžet mít jistotu, že práce bude vykonána dobře, spolehlivě a včas.

Klíčem k úspěchu firmy nabídka poskytovaných produktů a jejich vysoká úroveň, kterou oceňují i nejnáročnější zákazníci. Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníků a všech dalších zainteresovaných stran.

Oprava střech

V naší nabídce zaujímá oprava střech důležité místo, protože si uvědomujeme, že ne vždy má klient připravené finance na objednání zcela nové střechy. Vhodná oprava střechy dokáže připravit stavbu před zimou tak, abyste se vyhnuli nepříjemnostem ze zatékání či riziku, které přinášejí silnější podzimní a jarní bouřky se silným větrem.

Pro opravu střech jsme schopni dodat veškerý potřebný materiál, tak aby pro vás tato akce byla bez starosti. Uvědomujeme si, že mnohdy stávající krytina nepatří mezi ty, které jsou běžně k sehnání na trhu, a proto vás těmito starostmi nechceme zatěžovat. Při opravě střechy od nás dostanete plný servis. Naši odborníci jsou navíc schopni střechu prohlédnout a posoudit, která místa opravdu opravu akutně potřebují vzhledem k vašemu záměru.

Mezi hlavní regiony, v kterých při opravách střech působíme je Příbram a její okolí. Vzhledem k tomu, že se mezi Prahou a Příbramí nachází velké množství chat, chalup a dalších rekreačních objektů (např. oblast Mníšek pod Brdy), jsme připraveni řešit pro tyto objekty potřeby při opravách střech. Neváhejte se nám s vaší potřebou opravy střech, či nezávazným dotazem ozvat pomocí formuláře "Napište nám ".

CIK-INVEST s.r.o. KONTAKT

Zodpovědná osoba Kostjak Jurij
tel+420.775717838
Příbram 4
261 01
IČO:24740942
DIČ:CZ24740942kostjakova@seznam.cz ...
Více informací

Potřebujete naše služby ?

Jméno /firma:*
Telefon:*
Email:
Detaily:
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Oprava střech
V naší nabídce zaujímá oprava střech důležité místo, protože si uvědomujeme, že ne vždy má klient připravené finance na objednání zcela nové střechy. Vhodná oprava střechy >>


CIK-INVEST s.r.o. KONTAKT
Zodpovědná osoba Kostjak Jurij tel+420.775717838 Příbram 4 261 01 IČO:24740942 DIČ:CZ24740942kostjakova@seznam.cz >>


Created by © 2009/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign