Login

Dokončovací stavby a práce

Máte rozestavěný dům a nezbývá Vám již sil jej dokončit? Jsme připraveni Vám pomoci s nejnáročnější fází stavby, jakou jsou dokončovací práce stavby. Dokončovací práce na stavbách jsou někdy podceňovány, ačkoli jsou neméně důležité ve srovnání s hrubou stavbou. Bez dokončení stavby se těžko dá stavba užívat v plném rozsahu. Dlouho nedokončené stavby naopak začnou chátrat, a projevuje se eroze.

Doporučujeme proto s dokončením stavby příliš neváhat, tak aby nedošlo k újmám na materiálech použitých při hrubé stavbě. Ať již s dokončením stavby váháte z jakéhokoli důvodu, jsme připraveni s vámi celou situaci kolem stavby probrat a dohodnout se na dalším postupu, tak abyste čekáním nepřicházeli o hodnotu stavby. Dokončovací práce je totiž možné časově a finančně rozfázovat tak, aby neztrácela na hodnotě stavba a zároveň abyste dokončovací práce na stavbě finančně zvládli. Při dokončování staveb jsme připraveni s vámi probrat vaše představy týkající se výsledné atmosféry a stylu stavby po dokončení.

Těšíme se na konkrétní podklady k vašim nedokončeným stavbám, které nám můžete zasílat včetně kontaktního telefonu a adresy stavby na e-mail: kostjakova@seznam.cz

Pokud budete moci připojit i fotografii ze stavby, jistě nám to pomůže zahájit již konkrétnější komunikaci o podmínkách dokončení vaší stavby.

Potřebujete naše služby ?

Jméno /firma:*
Telefon:*
Email:
Detaily:
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Oprava střech
V naší nabídce zaujímá oprava střech důležité místo, protože si uvědomujeme, že ne vždy má klient připravené finance na objednání zcela nové střechy. Vhodná oprava střechy >>


CIK-INVEST s.r.o. KONTAKT
Zodpovědná osoba Kostjak Jurij tel+420.775717838 Příbram 4 261 01 IČO:24740942 DIČ:CZ24740942kostjakova@seznam.cz >>


Created by © 2009/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign