Login

Základní stavby, hrubá stavba

Základní stavby, hrubá stavba

Uvědomujeme si, že pokud patříte mezi šikovné kutily, kteří si chtějí detaily na stavbě domu provést sami, potřebujete spolehlivého partnera, který vám zajistí základní stavbu do fáze hrubé stavby. Narozdíl od některých stavebních firem jsme schopni akceptovat, že neprovádíme stavbu celou až do jejího finálního dokončení, ale že si u nás objednáte pouze provedení základní hrubé stavby.

Pro provedení hrubé stavby je vhodné dohodnout se s námi na obhlédnutí pozemku. Kontaktovat s dotazy nás můžete e-mailem, telefonicky nebo pomocí formuláře Napište nám, který najdete v levém menu. Jsme specialisty na základní stavby pro region Příbram a okolí. Stavby řešíme dynamicky, tak aby byla vzájemná spolupráce oboustranně příjemná.

Jestliže ještě nemáte hotový projekt na stavbu, není to překážkou a jistě vám jsme schopni tuto fázi stavby také pomoci zvládnout doporučením námi ověřených architektů. Založení základní stavby jsme schopni pro vás zajistit v reálných cenách odpovídající kvality.

Potřebujete naše služby ?

Jméno /firma:*
Telefon:*
Email:
Detaily:
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Oprava střech
V naší nabídce zaujímá oprava střech důležité místo, protože si uvědomujeme, že ne vždy má klient připravené finance na objednání zcela nové střechy. Vhodná oprava střechy >>


CIK-INVEST s.r.o. KONTAKT
Zodpovědná osoba Kostjak Jurij tel+420.775717838 Příbram 4 261 01 IČO:24740942 DIČ:CZ24740942kostjakova@seznam.cz >>


Created by © 2009/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign